Tapety drukowane
Łazienki hotelowe - Tapety drukowane.

Tapety drukowane

Stworzyliśmy technologię, która pozwala stosować tapety Digi4Wall w pomieszczeniach "mokrych", nawet w miejscach narażonych bezpośrednio na strumień wody (np. wnętrza kabin prysznicowych), co stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnie używanej w takich miejscach glazury.

 

Aranżacja łazienki a tapety drukowane. Czy warto je stosować?

W naszej codziennej pracy i kontaktach z klientami, bardzo często docieramy do momenty w którym wychodzimy poza utarte schematy związane z aranżacją łazienki. Materiały tradycyjne wciąż są ulepszane i dzięki poprawie ich właściwości i jakości możemy je z powodzeniem stosować w naszych realizacjach ale przecież rozwój technologii przynosi nam nowe możliwości. W tym miejscu należy zwrócić uwagę na materiał zarówno dekoracyjny jak i posiadający właściwości izolacyjne jakim jest specjalna tapeta stosowana przez nas przy aranżacji łazienki. Dzięki tapecie drukowanej nasze możliwości jezeli chodzi o umieszczenie ciekawej grafiki w wybranych kolorach, są praktycznie nieograniczone. Nalezy zwrócić również uwagę na fakt, że sam montaż takiej tapety odbywa się w krótszym czasie i nie sie za sobą mniejszą ilość uciążliwych prac związanych z aranżacją łazienki.

 Nieskończona baza inspiracji w postaci zdjęć, grafik, reprodukcji daje możliwość wykreowania wyjątkowego wnętrza łazienki, toalety, pomieszczenia z basenem, które nigdy nie powstanie przy użyciu tradycyjnej technologii (glazura + terakota)!!!