Blaty, umywalki, brodziki, ścianki działowe

Blaty, umywalki, brodziki, ścianki działowe

Posiadamy w naszej ofercie wykonywane na zamówienie i indywidualne projekty: blaty, umywalki, brodziki, ścianki działowe wykonane z innowacyjnego kompozytu mineralno-akrylowego. Jest to wielofunkcyjne tworzywo, wykorzystywane w aranżacjach wnętrz oraz coraz częściej w przemyśle meblowym. Jego niespotykane właściwości i łatwość obróbki pozwalają na bardzo szerokie i nowatorskie zastosowania. Co ważne nasz materiał nawet po bardzo długim okresie użytkowania zachowuje wszystkie swoje pierwotne właściwości takie jak:

  • nieporowatość - nie wchłania płynów, co zapobiega rozwojowi bakterii, zarazków czy grzybów, a dodatkowo powoduje łatwość w utrzymaniu czystości ( często do mycia wystarczy ściereczka i woda ). Nieporowatość powoduje wysoką odporność na zaplamienia i działanie chemikaliów;
  • możliwość dowolnego kształtowania – materiał po podgrzaniu można dowolnie obrabiać;
  • materiał nie starzeje się, a wyjątkowo łatwa pielęgnacja zapewnia mu idealny wygląd przez długie lata;
  • możliwość łączenia elementów (np. blat z umywalką) bez widocznych spoin;
  • pełna naprawialność drobnych zarysowań i wgnieceń, a w przypadku poważniejszych uszkodzeń można wkleić nowy fragment (nie trzeba wymieniać całego elementu wyposażenia).

W naszej ofercie posiadamy kompozyt mineralno-akrylowy w trzech stopniach połysku: mat, półmat, połysk. Kolor podstawowy: biały, przy większych realizacjach istnieje możliwość wybarwienia danej serii produktów na 12 innych kolorów.