Oferta

Oferowany przez naszą firmę unikatowy system wykończeniowy dedykowany do wnętrz „mokrych” jest odpowiedzią na potrzebę inwestorów instytucjonalnych i prywatnych.

Konstruując naszą ofertę kierowaliśmy się następującymi założeniami:

01będziemy innowacyjni
bo dajemy alternatywę dla glazury i terakoty, stosując inne wysublimowane produkty o zbliżonej odporności i właściwościach.

02będziemy kompleksowi
ponieważ doradzimy, zaprojektujemy, wykonamy a następnie zapewnimy najwyższej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

03będziemy szybsi i tańsi
gdyż montaż jest łatwiejszy i zdecydowanie czystszy od prac glazurniczych, a ceny użytych komponentów i robocizny zbliżone lub tańsze od tradycyjnej technologii.

04będziemy elastycznym partnerem
dla naszych Klientów na każdym etapie, bo sami chcielibyśmy być tak obsłużeni.

Korzystając z najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów tworzymy kompleksową propozycję aranżacji każdego wnętrza a w szczególności tych narażonych na stale podwyższoną wilgotność lub częste i bezpośrednie działanie wody na ściany i podłogi, tj.: łazienek, salonów kąpielowych, toalet, pomieszczeń z basenem, sauną itp…

Nasza innowacyjność polega na zastosowaniu wyselekcjonowanych materiałów, które z powodzeniem zastępują wszechobecną glazurę i terakotę.

Użyte przez nas materiały cechuje nadają pomieszczeniom niepowtarzalny wygląd oraz wysublimowany charakter. Klienci naszej firmy mogą wybierać pośród szerokiej gamy produktów systemowych:

  • okładzin i paneli ściennych oraz podłogowych z różnych materiałów (PVC, linoleum itp.), prześcigających we wzornictwie większość producentów glazury i terkoty. Wysoka jakość i nowoczesny design sprawia, że używane przez nas okładziny i wykładziny idealnie naśladują motywy drewniane, kamienne i ceramiczne.
  • podłóg drewnianych (litych, olejowanych oraz lakierowanych) dostępnych w kilku gatunkach drewna szczególnie odpornych na działanie wody. Nowością w oferciepodłogi drewniane na stelażu aluminiowym gwarantujące wysokie przewodnictwo ciepła z systemów ogrzewania podłogowego.
  • tapet drukowanych, które pozwolą zaaranżować pomieszczenie w dowolnym stylu, kolorystyce, a co najważniejsze odpornych na bezpośrednie działanie strumienia wody (np. na ścianach, sufitach, we wnętrzach kabin prysznicowych, na ścianach, do których przymocowano wannę lub umywalkę).
  • elementów wyposażenia w postaci: umywalek, brodzików, blatów, ścianek działowych produkowanych na indywidualne zamówienie z najwyższej jakości kompozytu mineralno-akrylowego. Nie ogranicza i nie przeraża nas żaden najbardziej wyrafinowany pomysł inwestora, architekta czy projektanta, ponieważ jesteśmy w stanie wyprodukować unikatowy wzór w dowolnym rozmiarze i kształcie.