Aranżacja łazienki z WRSystem

Jesteśmy firmą zbudowaną na kilkunastoletnim doświadczeniu w kompleksowym wykonawstwie prac wykończeniowych, głównie w obiektach użyteczności publicznej (hotele, pensjonaty, centra szkoleniowo-konferencyjne itp.). Dowiedz się dlaczego aranżacja łazienki z naszą firmą, to same korzyści. 

WR System (z ang. WetRoom), to technologia dzięki której powstaje nowoczesna łazienka bez kafli. Projekt jest naszą odpowiedzią na potrzebę uwidocznioną w codziennej pracy z wieloma uznanymi architektami i projektantami wnętrz a następnie zderzoną z realiami prac na ostatnim etapie każdej inwestycji jakim są prace wykończeniowe i proces dekoracji wnętrz.

Naszym atutem jest elastyczność i kompleksowość!

Jesteśmy partnerem, który zajmie się kompleksowo każdym obiektem, tj. doradzimy jakich materiałów i technologii użyć, zaprojektujemy, wykonamy, damy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Na każdym etapie jesteśmy do Państwa wyłącznej dyspozycji.

Są to niewątpliwe atuty, dzięki którym można zaoszczędzić czas a często również uzyskać wymierne oszczędności na użytych materiałach oraz usłudze montażowej. Pomieszczenia wykonane w naszym systemie cechuje zbliżona do glazury trwałość, natomiast o wiele łatwiejsza jest zmiana aranżacji pomieszczenia po kilku latach eksploatacji. Z glazurą i terakotą wiążemy się na długie lata, w systemie WR możemy elastycznie wymieniać całość lub część aranżacji.

MISJA

Skuteczne dostarczanie dedykowanych i nowatorskich rozwiązań w zakresie firmy, którym są nowoczesne aranżacje łazienek dla inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych. Świadczenie kompleksowych usług na najwyższym poziomie, bycie partnerem i doradcą na każdym etapie współpracy. Uświadamianie potencjalnych Klientów na temat dostępnych nowoczesnych technologii stanowiących alternatywę dla używanej najczęściej: glazury i terakoty.

WIZJA

Zdobycie i utrzymanie wysokiej pozycji wśród dostawców dedykowanych rozwiązań z zakresu działań jakim jest wykończenie pomieszczeń mokrych. Wypracowanie partnerskich relacji z Klientami dzięki dostarczaniu kompleksowych usług najwyższej jakości.

WARTOŚCI FIRMY

Uczciwość, pasja edukowania, elastyczność i najwyższe standardy obsługi.

Powyższe wartości stanowią fundament, na którym budujemy przyszłość firmy WR System. Każdego dnia dokładamy starań, aby indywidualne postępowanie naszych pracowników i współpracowników oraz ich decyzje związane z działalnością naszej firmy, pozostawały w zgodzie z tymi wartościami.

01Uczciwość.
Przestrzeganie najwyższych norm moralnych i etycznych oraz kierowanie się uczciwością, rzetelnością i szczerością we wszystkich stosunkach międzyludzkich.

02Elastyczność i najwyższe standardy obsługi.
Świadczenie usług o najwyższych standardach, z zachowaniem równowagi odzwierciedlającej interesy wszystkich grup powiązanych z firmą: klientów, udziałowców, pracowników i dostawców. Bycie elastycznym partnerem dla naszych Klientów na każdym etapie współpracy, sugerowanie najlepszych rozwiązań, wypracowywanie konsensusu w trudnych sytuacjach.

03Pasja edukowania.
Wiemy, że nie wszyscy ludzie śledzą na bieżąco dostępne nowatorskie rozwiązania w projektowaniu wnętrz i możliwościach jakie daje szerokie wzornictwo i innowacyjne produkty . Dążymy do osiągnięcia najwyższej jakości we wszystkim, co tworzymy, a następnie przekazujemy tą wiedzę w rynek. Wiemy, że każde podejmowane przez nas działanie może mieć wpływ na edukację naszych potencjalnych Klientów i wzrost ich świadomości na temat naszych usług a także kierunków rozwoju branży wnętrzarskiej.