Ruszają zgłoszenia do TOP Design Avard 2017
TOP Design Avard 2017

Ruszają zgłoszenia do TOP Design Avard 2017

Producenci i projektanci mogą zgłaszać się już do prestiżowego konkursu TOP Design Avard 2017, organizowanego w ramach dziewiątej edycji arena DESIGN. Po raz kolejny wyróżnione zostaną nowoczesne projekty i rozwiązania wzornicze.

Już na początku roku po raz dziewiąty jury przyzna nagrody TOP Design Avard w 16 różnych kategoriach: przestrzeń domowa, łazienka, kuchnia, biuro, ogród, przestrzeń publiczna, oświetlenie, elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz, materiały i komponenty, elektronika użytkowa, gospodarstwo domowe, sport i turystyka, dziecko, motoryzacja i transport publiczny, przemysł oraz nauka i medycyna. Podczas wydarzenia poznamy dobrze zaprojektowane produkty oraz ich twórców, łączących nowatorskie wzornictwo, oryginalny projekt oraz funkcjonalność i jakość wykorzystanych materiałów.

Swój projekt można zgłosić już dziś! Rejestracja kandydatów potrwa do 6 grudnia, a zwycięzców poznamy w dniach 14-17 marca 2017 podczas wydarzenia arena DESIGN, które odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.arenadesign.pl