IV Forum Dobrego Designu
TOP Design Avard 2017

IV Forum Dobrego Designu

Niecały miesiąc dzieli nas od szczególnego wydarzenia, które zgromadzi ponad 800 gości, wśród których znajdą się uznani projektanci, architekci i designerzy. Zapraszamy na czwartą edycję Forum Dobrego Designu.

Dobry design, czyli jaki? Odpowiedzi na to pytanie poszukamy już 7 grudnia podczas IV Forum Dobrego Designu, które odbędzie się w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. W tym roku podczas licznych debat zgromadzeni goście i uczestnicy wydarzenia będą zastanawiać się nad odpowiedzią na pytania: czy design powinien zmierzać sw stronę elitarności czy masowości? Czy dobry design musi być drogi i czy tani może być dobry? Czy i kiedy dobre wzornictwo dotrze do każdego polskiego domu?

Ponadto będzie można przyjrzeć się sukcesom ciekawych polskich start-upów oraz dowiedzieć się, jakie są możliwości finansowania młodych firm. Wydarzenie będzie także okazją do porozmawiania z czołówką polskich projektantów, działających w kraju oraz na arenie międzynarodowej.

Dodatkową atrakcją podczas Forum Dobrego Designu będzie przyznanie najciekawszemu produktowi z zakresu wyposażenia i wykończenia wnętrz tytułu Dobry Design 2017. Zwycięzcę wyłoni jury, które składać się będzie z ponad 130 specjalistów.

Na wydarzenie można zarejestrować się tutaj: https://konto.ptwp.pl/rejestracja/iv-forum-dobrego-designu,203.html

Więcej szczegółów na stronie: http://www.forumdobregodesignu.pl/2016/pl/